• به سایت شرکت مشاورین تجاری پیشرو ارزآوران اسپاد خوش آمدید                                                                                     شماره تماس: 22988023-021 ___ 09129641181

دکتر کمال رضایی

چندین سال تجربه و مهارت

شرکت مشاورین تجاری اسپاد دارای چندین سال سابقه فعالیت در زمینه های مختلف اقتصادی،و تجاری در سطح کشور می باشد و در این مدت به صورت مستمر با بهنگام سازی و بهبود ساختار خود در جهت تکامل و ارتقا سطح خدمات قابل ارائه گام بر می دارد.
هدف از راه اندازی گروه مشاورین اسپاد ایجاد مجموعه ای دانش محور در حوزه خدمات مشاوره، مدیریت، اقتصاد و تجارت به کارآفرینان و صاحبان کسب و کار در بخش خصوصی است.

                             

                                                   دکتر کمال رضایی

                 مدیرعامل شرکت مشاورین تجاری پیشرو ارزآوران اسپاد

سخن مدیرعامل

توسعه و رشد سازمان ها در جهت بهبود توان مدیریتی در فضای کسب و کار مستلزم آگاهی و اشراف بر دانش نوین مدیریتی می باشد.
مجموعه اسپاد بر آن است تا با اتکا بر دانش و تجربه همکاران خود با در نظر گرفتن ضرورت های مدیریتی و اقتصادی در تمامی بخش ها مشاوره لازم را در حوزه های مختلف به شرکت ها و سازمانها ارائه دهد.
با افتخار تمامی سعی و تلاش خود را در مجموعه اسپاد بکار می گیریم تا در کنار شما تلاشگران عرصه ترقی کشور موفقیت روز افزون شما را به نظاره بنشینیم. انتظار شرکت ها از سرمایه گذاری بر کمپین تبلیغات،افزایش سود و شهرت برند با تشویق و تحریک مصرف کنندگان برای خرید بیشتر است.